wtorek, 19 kwietnia 2016

TOP 5 - najlepsze filmy dla kobiet

Moim ulubionym spędzaniem samotnie czasu jest czytanie, albo oglądanie filmów. Jako kobieta oczywiście oglądam romanse lub komedie romantyczne. Nie znam lepszego sposobu na spędzenie chłodnego wieczora jak przed ulubionym filmem z lampką wina w dłoni. Chciałam pokazać wam pięć filmów do których często wracam i które oglądam z uśmiechem na twarzy, lub ze łzami w oczach.


1. Pretty WomanPowiedziałabym klasyk wśród filmów dla kobiet. Kto nie zna historii Vivian, prostytutki która wpada na milionera, zakochuje się a on oczywiście odwzajemnia to uczucie. Na prawdę bardzo fajny i czasami zabawny film o nietypowej miłości.

2. PamiętnikJest to film oparty na powieści Nicholasa Sparksa. Niesamowicie wzruszająca opowieść miłosna do której wprowadza nas starszy pan czytający pamiętnik chorej na Alzhaimera kobiecie. Jak dla mnie wyciskacz łez, myślę że warto ze sobą mieć chusteczki oglądając to. Młodzi ludzie wplątani w trudną miłość odnajdują się po latach. Historia jest piękna i warta 120 minut Twojego życia.


3. Dziennik Bridget JonesBridget Jones, lody, koc i wieczór idealny. Mam wrażenie że każda z Nas znajdzie w Bridget trochę siebie. Czy upicie się w samotności, walka z dodatkowymi kilogramami, zakochanie się w nieodpowiednim mężczyźnie jest nam obce ? Okazuje się że nie tylko ja, mówię sobie zaczynam od nowego roku. Myślę że każda kobieta która obejrzała ten film wraca do niego w gorszy dzień. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

4. Gwiazd Naszych WinaTen film jest o nastolatkach których łączy nie tylko przyjaźń, a również śmiertelna choroba. Główna bohaterka - Hazel marzy o poznaniu swojego ulubionego pisarza, Gus jej przyjaciel robi wszystko aby to marzenie się spełniło. W końcu się spełnia, a miedzy nimi rozwija się również miłość. Film jest bardzo wzruszający, romantyczny, od czasu do czasu również zabawny.

5. HolidayTo lekki, z poczuciem humoru film, opowiadający historię dwóch różnych kobiet. Amanda i Iris zamieniają się domami na czas świąt. Kobiety mają dość mężczyzn i dramatów miłośnych. Obydwie odnajdują to czego najmniej się spodziewały - miłość. Komedia ma niesamowicie ciepły i czarujący klimat. Jeżeli macie ochotę obejrzeć coś poprawiającego nastrój to jest to.

Jakie są Wasze ulubione filmy ?

2 komentarze:

  1. Nie oglądałam tylko Gwiazd Naszych Wina, muszę koniecznie to nadrobić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziennik Bridget Jones to wg mnie jakaś pomyłka nie rozumiem fenomenu tego filmu serio :)

    OdpowiedzUsuń

dziękuje za każdy komentarz :) na pewno zajrzę do Ciebie :)